Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. Sausio 07 d.

Šioje privatumo politikoje aprašyta mūsų politika ir procedūros, susijusios su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojate paslaugą, ir pasakojama apie jūsų privatumo teises ir tai, kaip jus gina įstatymai. Mes naudojame jūsų asmeninius duomenis teikdami ir tobulindami paslaugą. Naudodamiesi Paslauga jūs sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią Privatumo politiką. Šią privatumo politiką palaiko nemokamas privatumo politikos generatorius.

Aiškinimas ir apibrėžimai

Interpretacija Žodžiai, kurių didžiosios raidės rašomos didžiosiomis raidėmis, turi reikšmes, apibrėžtas šiomis sąlygomis. Šie apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, nepaisant to, ar jie pateikiami vienaskaitoje, ar daugiskaitoje.

Apibrėžimai

Šioje privatumo politikoje:

Turite omenyje asmenį, kuris prieina ar naudojasi Paslauga, arba įmonę, arba kitą juridinį asmenį, kurio vardu toks asmuo naudojasi ar naudojasi Paslauga, kaip taikoma. Bendrovė (šioje Sutartyje vadinama „Bendrove“, „Mes“, „Mes“ arba „Mūsų“) nurodo MB OMG DRESS, Latvių 7a, Vilnius, LT-08123. Filialas - subjektas, kontroliuojantis, kontroliuojamas ar kontroliuojamas partijos ar kontroliuojamas bendros partijos, kur „kontrolė“ reiškia nuosavybės teisę į 50% ar daugiau akcijų, nuosavybės procentų ar kitų vertybinių popierių, turinčių teisę balsuoti dėl direktorių ar kitos vadovaujančiosios institucijos išrinkimo. 
Paskyra reiškia unikalią sąskaitą, sukurtą jums norint pasiekti mūsų paslaugą ar jos dalis. Svetainė nurodo omgdress.lt, prieinamą iš http://www.omgdress.lt/ Paslauga reiškia svetainę. Šalis nurodo: Lietuva Paslaugų teikėjas - bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, kuris duomenis tvarko Bendrovės vardu. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos samdo Bendrovė, siekdama palengvinti Paslaugos teikimą, teikti Paslaugas Bendrovės vardu, atlikti su Paslauga susijusias paslaugas ar padėti Bendrovei analizuoti, kaip Paslauga naudojama. Trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos paslauga reiškia bet kurią svetainę ar bet kurią socialinio tinklo svetainę, per kurią Vartotojas gali prisijungti arba susikurti paskyrą, kad galėtų naudotis Paslauga. Asmens duomenys yra bet kokia informacija, susijusi su identifikuotu ar identifikuojamu asmeniu. Slapukai yra maži failai, kuriuos į jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį įdeda svetainė, kuriame yra išsami informacija apie jūsų naršymo istoriją toje svetainėje pagal daugelį jo naudojimo atvejų. Naudojimo duomenys reiškia duomenis, surinktus automatiškai, sukuriamus naudojantis Paslauga arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmę).

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Surinktų duomenų tipai
Asmeniniai duomenysNaudodamiesi mūsų paslauga, mes galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kuri gali būti naudojama norint susisiekti ar identifikuoti jus. Asmeniškai identifikuojamą informaciją gali sudaryti, bet tuo neapsiribojama:
 • Elektroninio pašto adresas
 • Vardas ir pavardė
 • Telefono numeris
 • Adresas, valstija, provincija, pašto kodas, miestas
 • Naudojimo duomenys
 • Naudojimo duomenys renkami automatiškai naudojantis Paslauga. 
Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų lankomos paslaugos puslapiai, jūsų apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas, unikalus įrenginys identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys. Kai naudojatės Paslauga naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu, galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, naudojamo mobiliojo prietaiso tipą, jūsų mobiliojo prietaiso unikalų ID, jūsų mobiliojo prietaiso IP adresą, jūsų mobilųjį telefoną. operacinė sistema, jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės tipas, unikalūs įrenginio identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys. Mes taip pat galime rinkti informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų tarnyboje arba kai naudojate paslaugą naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu. Stebėjimo technologijos ir slapukai Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, norėdami stebėti mūsų paslaugų veiklą ir saugoti tam tikrą informaciją. Taikomos stebėjimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti rinkti ir sekti informaciją bei tobulinti ir analizuoti mūsų paslaugą. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada siunčiamas slapukas. Tačiau, jei jūs nepriimate slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Slapukai gali būti „nuolatiniai“ arba „sesijos“ slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai jūs atsijungiate, o sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote savo interneto naršyklę. Mes naudojame tiek seansinius, tiek nuolatinius slapukus šiais tikslais: Būtini / būtini slapukai Tipas: Sesijos slapukai Administruoja: mus Tikslas: Šie slapukai yra būtini norint suteikti jums paslaugas, pasiekiamas per interneto svetainę, ir suteikti jums galimybę naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda autentifikuoti vartotojus ir užkirsti kelią nesąžiningam vartotojų abonementų naudojimui. Be šių slapukų negali būti teikiamos paslaugos, kurių paprašėte, ir mes naudojame tik šiuos slapukus, kad teiktume jums šias paslaugas.

Slapukų politika / pranešimų priėmimo slapukai

Tipas: Patvarūs slapukai Administruoja: mes Tikslas: Šie slapukai nustato, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu svetainėje.
Funkcionalumo slapukai Tipas: Patvarūs slapukai Administruoja: mes Tikslas: Šie slapukai leidžia mums atsiminti jūsų pasirinkimus, kai naudojatės svetaine, pvz., Atsiminti prisijungimo duomenis ar pasirinkti kalbą. Šių slapukų tikslas yra suteikti jums daugiau asmeninės patirties ir vengti to, kad kiekvieną kartą, kai naudojatės interneto svetaine, turite dar kartą įvesti savo nuostatas.
Stebėjimo ir našumo slapukai Tipas: Patvarūs slapukai Tvarko trečiosios šalys Tikslas: Šie slapukai naudojami norint sekti informaciją apie srautą į svetainę ir kaip vartotojai naudojasi svetaine. Per šiuos slapukus surinkta informacija gali tiesiogiai ar netiesiogiai identifikuoti jus kaip individualų lankytoją. Taip yra todėl, kad renkama informacija paprastai yra susieta su slapyvardžiu, susijusiu su įrenginiu, kurį naudojate prieigai prie svetainės. Šiuos slapukus mes taip pat galime naudoti norėdami išbandyti naujus internetinės svetainės skelbimus, puslapius, funkcijas ar naujas funkcijas, norėdami pamatyti, kaip mūsų vartotojai reaguoja į juos.

Taikymo ir reklamos slapukai Tipas: Patvarūs slapukai Tvarko trečiosios šalys Tikslas: Šie slapukai stebi jūsų naršymo įpročius, kad galėtume parodyti reklamą, kuri jus labiau domina. Šie slapukai naudoja informaciją apie jūsų naršymo istoriją, kad grupuotų jus su kitais vartotojais, kurie turi panašių pomėgių. Remdamiesi ta informacija ir gavę mūsų leidimą trečiųjų šalių reklamuotojai gali patalpinti slapukus, kad jie galėtų rodyti skelbimus, kurie, mūsų manymu, bus svarbūs jūsų interesams, kol esate trečiųjų šalių svetainėse.  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir jūsų pasirinkimą dėl slapukų, apsilankykite mūsų slapukų politikoje.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti Asmens duomenis šiais tikslais:

 • Teikti ir prižiūrėti mūsų Paslaugą, įskaitant mūsų Paslaugų naudojimo stebėjimą.
 • Norėdami tvarkyti savo sąskaitą: tvarkykite jūsų, kaip Paslaugos vartotojo, registraciją. Jūsų pateikti asmeniniai duomenys gali suteikti jums prieigą prie skirtingų Paslaugos funkcijų, kuriomis galite naudotis kaip registruotas vartotojas.
 • Sutarties vykdymui: jūsų įsigytų gaminių, daiktų ar paslaugų pirkimo sutarties ar bet kurios kitos sutarties, sudarytos per mus, kūrimas, laikymasis ir įsipareigojimas.
 • Norėdami susisiekti su jumis: Norėdami susisiekti su jumis el. Paštu, telefono skambučiais, SMS ar kitomis lygiavertėmis elektroninio ryšio formomis, pavyzdžiui, mobiliosios programos tiesioginiais pranešimais apie atnaujinimus ar informacinius pranešimus, susijusius su funkcijomis, produktais ar sutartinėmis paslaugomis, įskaitant saugos naujinius, kai tai būtina ar pagrįsta jų įgyvendinimui.
 • Pateikti jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į jau įsigytus ar paklaususius, nebent pasirinkote negauti tokios informacijos.
 • Norėdami tvarkyti jūsų užklausas: dalyvaukite ir tvarkykite savo užklausas mums.

Mes galime pasidalyti jūsų asmenine informacija šiose situacijose:
 • Su paslaugų teikėjais: Mes galime pasidalyti jūsų asmenine informacija su paslaugų teikėjais, kad galėtume stebėti ir analizuoti mūsų paslaugos naudojimą, parodyti jums skelbimus, kurie padėtų palaikyti ir palaikyti mūsų paslaugą, susisiekti su jumis, reklamuotis jums trečiųjų šalių svetainėse jums pasibaigus. apsilankė mūsų tarnyboje arba dėl mokėjimo apdorojimo.
 • Verslo perdavimui: Mes galime dalintis ar perduoti jūsų asmeninę informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, bendrovės turto pardavimu, finansavimu ar viso ar dalies mūsų verslo įsigijimu kitai įmonei, arba vykstant deryboms dėl jų.
 • Su filialais: Mes galime dalintis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju mes reikalaujame, kad tie filialai laikytųsi šios privatumo politikos. Dukterinės įmonės yra mūsų patronuojanti įmonė ir visos kitos dukterinės įmonės, bendros įmonės partneriai ar kitos įmonės, kurias mes kontroliuojame arba kurios yra kartu su mumis.
 • Su verslo partneriais: Mes galime pasidalyti jūsų informacija su mūsų verslo partneriais, kad pasiūlytume jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
 • Su kitais vartotojais: kai dalijatės asmenine informacija ar kitaip bendraujate viešose vietose su kitais vartotojais, tokią informaciją gali peržiūrėti visi vartotojai ir viešai platinti lauke. Jei bendraujate su kitais vartotojais arba registruojatės naudodamiesi trečiųjų šalių socialinės žiniasklaidos tarnyba, jūsų kontaktai trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos tarnyboje gali pamatyti jūsų vardą, profilį, paveikslėlius ir jūsų veiklos aprašymą. Panašiai kiti vartotojai galės peržiūrėti jūsų veiklos aprašymus, bendrauti su jumis ir peržiūrėti jūsų profilį.

Jūsų asmeninių duomenų saugojimas

Bendrovė saugos Jūsų Asmens duomenis tik tiek laiko, kiek būtina šioje Privatumo politikoje nustatytiems tikslams. Mes saugosime ir naudosime Jūsų Asmens duomenis tiek, kiek būtina vykdant mūsų teisinius įsipareigojimus (pavyzdžiui, jei reikalaujame, kad Jūsų duomenys būtų saugomi laikantis galiojančių įstatymų), išspręsime ginčus ir vykdysime savo teisinius susitarimus bei politiką. Bendrovė taip pat saugos naudojimo duomenis vidaus analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus tuos atvejus, kai šie duomenys naudojami siekiant sustiprinti mūsų paslaugos saugumą ar pagerinti jo funkcionalumą, arba mes esame teisiškai įpareigoti šiuos duomenis saugoti ilgesnį laiką.

Jūsų asmeninių duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, yra tvarkoma Bendrovės darbo vietose ir visose kitose vietose, kur yra tvarkyme dalyvaujančios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduota kompiuteriams ir laikoma kompiuteriuose, esančiuose ne jūsų valstijoje, provincijoje, šalyje ar kitoje vyriausybinėje jurisdikcijoje, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos. 

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, po kurio pateikiate tokią informaciją, reiškia, kad sutinkate su šiuo perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų priemonių užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, o jūsų asmens duomenys nebus perduoti organizacijai ar šaliai, nebent būtų įdiegta tinkama kontrolė, įskaitant ir Jūsų duomenys ir kita asmeninė informacija.

Jūsų asmeninių duomenų atskleidimas

Verslo sandoriai Jei Bendrovė dalyvauja susijungime, įsigijime ar turto pardavime, jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti. Mes pateiksime pranešimą prieš perduodant jūsų asmeninius duomenis ir jiems bus taikoma kitokia privatumo politika. 

Teisėsauga

Tam tikromis aplinkybėmis iš bendrovės gali būti reikalaujama atskleisti jūsų asmens duomenis, jei to reikalaujama pagal įstatymus arba atsakant į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., Teismo ar vyriausybinės agentūros) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti jūsų asmens duomenis sąžiningai įsitikinusi, kad tokie veiksmai yra būtini siekiant:

 • Laikykitės teisinės prievolės
 • Ginti ir ginti Bendrovės teises ar nuosavybę
 • Užkirsti kelią ar ištirti galimus pažeidimus, susijusius su Paslauga
 • Apsaugokite asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą
 • Apsaugokite nuo teisinės atsakomybės

Jūsų asmeninių duomenų saugumas

Jūsų asmeninių duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad nė vienas perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra šimtu procentų saugus.
Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmens duomenims apsaugoti, mes negalime garantuoti visiško jų saugumo.

Išsami informacija apie jūsų asmens duomenų tvarkymą

Paslaugų teikėjai turi prieigą prie jūsų asmens duomenų tik tam, kad mūsų vardu atliktų užduotis, ir yra įpareigoti neatskleisti ar nenaudoti jų jokiems kitiems tikslams.  „Analytics“ Stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugų naudojimą galime pasitelkti trečiųjų šalių paslaugų teikėjus. „Unity Analytics“ „Unity Analytics“ teikia „Unity Technologies“. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kokią informaciją renka „Unity Analytics“, apsilankykite jų privatumo politikos puslapyje: https://unity3d.com/legal/privacy-policy

Reklama

Mes galime naudoti Paslaugų teikėjus, norėdami parodyti jums skelbimus, kad padėtų palaikyti ir prižiūrėti mūsų paslaugas.

Vienybės skelbimai

„Unity Ads“ teikia „Unity Technologies“. Galite atsisakyti „Unity Ads“ paslaugos vykdydami instrukcijas, aprašytas „Unity Technologies“ jų privatumo politikos puslapyje: https://unity3d.com/legal/privacy-policy Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Unity Technologies“, apsilankykite „Unity Technologies“ privatumo politikoje: https://unity3d.com/legal/privacy-policy

Naudojimas, atlikimas ir įvairūs dalykai

Mes galime pasitelkti trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, kad galėtume geriau patobulinti mūsų paslaugą. „Google“ vietos „Google“ vietos yra paslauga, teikianti informaciją apie vietas naudojant HTTP užklausas. Jį valdo „Google“. „Google“ vietų tarnyba saugumo tikslais gali rinkti informaciją iš jūsų ir iš jūsų įrenginio. „Google“ vietų surinkta informacija saugoma vadovaujantis „Google“ privatumo politika: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/


Vaikų privatumas

Mūsų tarnyba nesikreipia į asmenis, jaunesnius nei 13 metų. Mes sąmoningai nerenkame asmens identifikavimo informacijos iš asmenų, jaunesnių nei 13 metų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas pateikė mums asmens duomenis, prašome Susisiekite su mumis. Jei sužinosime, kad surinkome Asmens duomenis iš bet kurių jaunesnių nei 13 metų amžiaus, nepatikrinę tėvų sutikimo, imamės priemonių pašalinti šią informaciją iš savo serverių.

Taip pat galime apriboti tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome dalį informacijos nuo 13 iki 18 metų amžiaus vartotojų. Kai kuriais atvejais tai reiškia, kad mes negalėsime suteikti tam tikrų Paslaugos funkcijų šiems vartotojams.
Jei mums reikia pasikliauti sutikimu kaip teisiniu jūsų informacijos tvarkymo pagrindu, o jūsų šalis reikalauja iš tėvų sutikimo, prieš renkant ir naudojant šią informaciją, galime paprašyti jūsų tėvų sutikimo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų tarnyboje gali būti nuorodų į kitas mūsų neveikiančias svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos jūsų lankomos svetainės privatumo politiką. 
Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai Kartkartėmis galime atnaujinti savo privatumo politiką. Mes pranešime jums apie visus pasikeitimus, paskelbdami naują Privatumo politiką šiame puslapyje. Mes pranešime jums el. Paštu ir (arba) žinomu pranešimu apie mūsų paslaugą, prieš įsigaliojant pakeitimui, ir atnaujinsime „Paskutinį kartą atnaujintą“ datą šios privatumo politikos viršuje. Patariama periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad būtų pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja paskelbus šį puslapį.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis: El. Paštu: omgdress1@gmail.com Telefonu: +37064813608